הופטראנס בע"מ - הובלה לוגיסטיקה והפצה - לוגו
 
 
לקוחות פרטיים ועסקיים בפריסה ארצית
 
 
 
 
 
 
 
1-700-70-44-79
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות

 
 
הופטראנס בע"מ, שהוקמה ב-2004 ופועלת בפריסה ארצית, היא חברת הובלות מהשורה הראשונה בישראל. אנחנו נשמח להעביר עבורכם בבטחה את כל הפריטים החשובים, לספק שירותים משלימים הכרחיים וללוות אתכם לכל אורך הדרך.
 

שירותי הובלה לכל מטרה

 
הופטראנס בע"מ מבצעת עבורכם הובלות מסוגים שונים. ראשית, אנחנו לוקחים על עצמנו הובלת מטענים, הנעשים באמצעות כלי רכב מאובזרים היטב המותאמים לסוג הפריטים ולכמות המטען שיש לשנע.

תחום מרכזי אחר בפעילות החברה הוא הובלות דירות, במסגרתן הצוות שלנו ידאג שתעבירו אתכם את כל הדרוש לדירה החדשה – רהיטים, מכשירי חשמל, בגדים, כלי מטבח או בית ועוד. ההובלות נעשות באמצעות ציוד אריזה והובלה תקני, תוך ידיעה שערכם של החפצים המועברים אינו מסולא בפז. הדבר נכון על אחת כמה וכמה במקרה של הובלות פריטים יקרי ערך, שירות נוסף שאנו מציעים.

תחום התמחות אחר של החברה הוא הובלה בקירור של פריטים הדורשים טמפרטורות נמוכות במיוחד: מזון, תרופות, רכיבים אלקטרוניים וכדומה. ההובלות נעשות באמצעי רכבי קירור תקניים, עד 0 מעלות, המציעים משלוח בטוח בתנאים הסטריליים ביותר.
 

דואגים לכם לכל אורך הדרך

 
שירותי ההובלות של הופטראנס בע"מ אינם מסתכמים בשינוע הפריטים ממקום למקום, חשוב והכרחי ככל שיהיה. אנו מציעים שירותים חיוניים לפני, במהלך ואחרי ההובלה, ביניהם:
  • אחסון תכולה בסדרי גודל משתנים, במחסנים מאובטחים היטב
  • שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, באופן שיבטיח שהם יישמרו במהלך ההובלה ויקל על ביצוע המלאכה
  • שירותי אריזה כל פריטים מכל סוג, באמצעות ציוד מגוון המותאם למשימה באופן אישי
  • פינוי תכולת דירה, כולל מציאת הייעוד המתאים ביותר לכל חפץ באשר הוא
החברה פועלות כאמור בכל רחבי ישראל, מצפון ועד לדרום. דגש מרכזי אחר הוא על זמינות, מתוך מטרה לספק ללקוחות את הפתרון תוך פרק הזמן הקצר ביותר האפשרי. צי רכבי ההובלה המגוון וכוח האדם המיומן שלנו מאפשרים לבצע במידת הצורך הובלה בהתראה קצרה במיוחד.
 

הובלות בראש שקט

 
כאשר אתם מפקידים את היקר לכם בידיה של חברת הובלות, אתם ככל הנראה מצפים לכך שהחפצים יגיעו ליעדים בבטחה, ללא כל נזק. הניסיון והציוד המתקדם שלנו ישאירו את החששות שלכם מאחור, אבל אנחנו לא מסתפקים בכך. אנו מציעים ביטוח על התכולה, לכל נזק שעלול להיגרם.

שקיפות היא ערך עליון נוסף בפעילותה של הופטראנס בע"מ. אנו מקפידים לעבוד עם הצעות מחיר כתובות, המפרטות את מאפייני העבודה, הכתובות הרלוונטיות, הפריטים המאפיינים שיש להעביר, לוחות הזמנים וכמובן שגם המחיר. המטרה כאן היא להיערך מראש למשימה ולאפשר לכם להיות רגועים. לא עוד סיפורים על חברות שמייקרות ביום ההובלה את המחיר בעשרות האחוזים, כי "זה לא מה שסיכמנו". אמינות זה שם המשחק.